طراحی سایت

درباره تیم Agile bpm

درباره تیم مدیریت فرآیند کسی وکار چابک

پایگاه دانشی مدیریت فرآیند کسب و کار چابک agile BPM با هدف ترویج دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار و رویکردهای نوین در چابک سازی فرآیندهای سازمانی ، راه اندازی شده است. این پایگاه با استفاده از مقالات ، کتاب‌های تخصصی ، فیلم‌ها و پادکست‌های آموزشی، سعی در تشریح مفاهیم تئوری و کاربردی مدیریت فرآیندهای کسب و کار دارد تا بتواند به عنوان یک مرجع مناسب برای متخصصان، افراد فعال و علاقمندان به حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار نقش آفرینی کند.

شما در این پایگاه با مفاهیم اولیه مدیریت فرآیندهای کسب و کار ، روش‌های مدل سازی ، سیستم‌‎های مدیریت فرآیندهای کسب و کار و بسته های نرم افزاری مربوطه ، روش های بهینه کاوی و همچنین پایش عملکرد فرآیندهای کسب و کار آشنا خواهید شد. علاوه بر این موارد مطالعاتی (Case Study) و تجربه های موفق (Best Practice) این حوزه در قالب مقالات کاربردی به تفکیک صنعت در این پایگاه ارائه می گردد.

 

پایگاه دانشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار چابک از کلیه متخصصان این حوزه دعوت می‌نماید تا با ارسال محتوای آموزشی ، ما را در این مهم یاری نمایید. شما می توانید از طریق قسمت ارسال محتوا با ما در ارتباط باشید تا محتوای آموزشی شما به همراه ذکر نام شما در پایگاه دانشی منتشر گردد.

کلید واژه : مدیریت فرآیند کسب و کار ، BPM ، Agile ، فرآیند ، مدیریت فرآیند ، چابکی ، چابکی فرآیند