طراحی سایت

نمایش مطالب

برگزاری اولین دوره بوت کمپ BPM

برگزاری اولین دوره بوت کمپ BPM
خبر ها و رویدادها 1397/05/06زهرا مرادفام

برگزاری اولین دوره بوت کمپ BPM


این دوره با تدریس جناب آقای دکتر سید علیرضا بطحایی به شکل کاملا کارگاهی در تاریخ 3 مرداد 1397 به مدت 3 روز برگزار گردید.بوت کمپ آموزشی مدیریت فرایند کسب وکار با هدف ارتقا سطح دانش افراد محیطی برای آمادگی بیشتر افرادی در جستجوی شغلی مناسب هستند فراهم می‌کند، در واقع این فرآیند همراه با ارائه راهکار و پشتیبانی افراد جویای کار تا مرحله استخدام در برترین سازمان‌ها تجربه جدیدی را ایجاد خواهد کرد.

برگزاری دوره بوت کمپ آموزشی مدیریت فرآیند کسب و کار

 

این دوره که به شکل کاملا کارگاهی در تاریخ 3 مرداد 1397 به مدت 3 روز برگزار گردید ،توسط جناب آقای دکتر سید علیرضا بطحایی تدریس شد.در این دوره شرح کاملی از مدیریت فرآیند کسب وکار و گام های استقرار فرایند به شکلی کارگاهی برگزار شد که آموزش نرم افزار و پیاده سازی مدیریت فرایند کسب و کار در روز پایانی مطرح شد.

این دوره برای اولین بار با هدف بازارسنجی و آموزش افراد در جهت رفع نیازهای بازار استخدام برگزار گردید و با استقبال بسیار خوبی از سمت کارجویان و کارفرمایان سازمان ها همراه بود.

تیم مدیریت فرایند کسب وکار چابک با رویکردی نوین برای نخستین بار در ایران استراتژی برد برد را بین سیستم آموزشی و سیتم استخدامی پیاده سازی کرد تا افراد بتوانند با بهره گیری از دانش، تخصص و راهنمایی های افراد خبره در این حوزه گامی محکم در راستای اهدافشان بردارند.

هدف ازین نوع رویکرد همراهی، آموزش ،یادگیری، مشاوره و راهنمایی هرچه تمامتر در حوزه جذب و استخدام افراد محترم کارجو و شناخت افراد از توانایی‌های خود و ارائه هرچه بهتر این افراد در زمان مصاحبه شغلی است که تا فرآیند جذب این افراد در سازمانها همراه آنها خواهد بود.

این در حالیست که برای شرکت در این دوره ها ابتدا افراد میبایست در یک مصاحبه اولیه شرکت کنند تا حداقل شرایط حضور و آمادگی در دوره را داشته باشند. هدف تیم مدیرین فرایند کسب وکار چابک راهنمایی افراد به بهترین مسیر شغلی است که برای جامعه ای بهتر و افرادی علاقمند به حوزه فعالیت خود را شکل دهد ،نظام ارزشی در تفکر تیم AGILE به موفقیت افراد وابسته است، پس برای بهترین شدن قدم برداشتیم تا خدمتی نوین را در سایه چندین سال تجربه اساتید برجسته رقم بزنیم .

 

این رویکرد ،فرصتی بسیار عالی برای سازمانها فراهم می‌آورد تا در کنار روش های استخدامی معمول بتوانند افرادی را باتوجه به نیازهای مرتبط با سازمان با سرپرستی تیم مدیریت فرایند کسب وکار چابک جذب کنند.

 

"رهبران آینده را باید ساخت"

برای اطلاع از فرآیند آموزش ما اینجا را کلیک کنید

 

مدیریت فرایند کسب وکار چابک همراه همیشگی شما در هر قدم